+38 068 221 1221

Проведення заходів

Найяскравіші спогади

Торжество, вечірка або корпоративний івент - в Selfish Club будь-яка подія стане незабутньою. Тут кожен відчує себе щасливою людиною і найдорожчим гостем.

Все, що потрібно для вашого ідеального заходу

Кейтеринг

Команда професіоналів здійснить будь-побажання на найвищому рівні

Проведення концертів

Спеціально виділений майданчик з усіма необхідними комунікаціями

Адміністрування

Уважні адміністратори врахують всі ваші побажання і допоможуть у вирішенні будь-яких побажань

Персональні альтанки

Прекрасне місце для усамітнення невеликої компанії

Спеціальне меню від шефа

Висока кухня у нас - проста і зрозуміла.

Ресторан

Ідеальне місце для проведення незабутньої вечері або фуршету. У вашому розпорядженні можливість організації заходу як на свіжому повітрі, так і всередині, в разі негоди.

Свята в Selfish Club хочеться всім
Ми допоможемо організувати захід вашої мрії: оренда наймальовничішого заміського клубу для проведення весіль і корпоративів, днів народжень та тематичних вечірок.
Все, що вам необхідно - це зв'язатися з адміністратором.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам. Дізнайтеся більше про умови проживання.

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самостійно засмажити до хрусткої скоринки щойно спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або без поспіху вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без лазні справжній відпочинок був би неповним. Вона розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти
SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС

Ми допоможемо вам створити захід вашої мрії. Якщо у Вас є самі незвичайні ідеї і нестандартні побажання - просто озвучте їх нашому адміністратору. Для нас немає нічого неможливого!