+38 068 221 1221

Проведення заходів

Найяскравіші спогади

Торжество, вечірка або корпоративний івент - в Selfish Club будь-яка подія стане незабутньою. Тут кожен відчує себе щасливою людиною і найдорожчим гостем.

Все, що потрібно для вашого ідеального заходу

Кейтеринг

Команда професіоналів здійснить будь-побажання на найвищому рівні

Проведення концертів

Спеціально виділений майданчик з усіма необхідними комунікаціями

Адміністрування

Уважні адміністратори врахують всі ваші побажання і допоможуть у вирішенні будь-яких побажань

Персональні альтанки

Прекрасне місце для усамітнення невеликої компанії

Спеціальне меню від шефа

Висока кухня у нас - проста і зрозуміла.

Ресторан

Ідеальне місце для проведення незабутньої вечері або фуршету. У вашому розпорядженні можливість організації заходу як на свіжому повітрі, так і всередині, в разі негоди.

Свята в Selfish Club хочеться всім
Ми допоможемо організувати захід вашої мрії: оренда наймальовничішого заміського клубу для проведення весіль і корпоративів, днів народжень та тематичних вечірок.
Все, що вам необхідно - це зв'язатися з адміністратором.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам. Дізнайтеся більше про умови проживання.

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самому засмажити до хрусткої скоринки тільки що спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або не поспішаючи вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без лазні – справжній відпочинок був би неповним. Парна, витримана у вишуканому стилі Selfish Club, розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти
SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС

Ми допоможемо вам створити захід вашої мрії. Якщо у Вас є самі незвичайні ідеї і нестандартні побажання - просто озвучте їх нашому адміністратору. Для нас немає нічого неможливого!