+38 068 221 1221

Захоплююча риболовля

З ночівлею в плавучому будинку

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії. Все що потрібно - просто приїхати!

Поїздка мрії для себе і для друзів

Кийлів - це година їзди автомобілем від Києва або 40 хв. на катері. Тут у нас є все, що потрібно для занурення в світ сучасної рибної ловлі. Озеро, в якому водяться білуга та осетер, форель, лин, короп, карась, амур, щука ... всього - 12 видів риби! А також 10 професійних катерів, вся необхідна екіпіровка та снасті. А ваші друзі та супутниці оцінять романтику плавучих будинків і бар на воді.

Риболовля на Дніпрі

З професійними гідами: емоції, адреналін, відмінний кльов – це справжнє свято для рибалки – і професіонала, і новачка.

Дізнатись більше
На озерах

Осетер, білуга, стерлядь - трофейна рибалка на нашому унікальному озері залишить незабутні враження! Також на водоймі можна попрактикуватися в ловлі щуки, коропа й карася.

Дізнатись більше
Зимова риболовля

Зима - зовсім не привід сидіти вдома! Проведіть вихідні у нас в клубі, занурившись в світ сучасної зимової риболовлі.

Дізнатись більше
Професійні риболовні гіди
Керуючий риболовним сервісом
Ігор Тихолаз

"Сучасна риболовля - азартне, динамічне і захоплююче заняття для будь-якого віку. В нашому клубі є все необхідне і для новачків, і для справжніх профі!"

Олександр

Мартинов

Віктор

Тяпко

Дмитро

Шульга

Олександр

Костогризов

Максим

Вдовченко

Костянтин

Журавльов

Володимир

Ребенок

Олег

Сіренко

Старший гід
Олександр Мартинов

Рибалка-спортсмен, фахівець з всесезонної риболовлі різними способами: джиг і мікро-джиг, ловля сома на квок, ловля хижаків і мирної риби. Спеціаліст з підводного полювання. Знає, що потрібно початківцю щоб досягти успіху в рибній ловлі. Олександр – старший риболовний гід нашого клубу.

"Головне - зловити правильний настрій. Тоді і кльов буде. Все інше - справа техніки і ми знаємо, як її передати."

Гід
Віктор Тяпко

Експерт з хеві-джигу, 17 років в аматорській риболовлі, 9 - в риболовному спорті. Популярний автор кількох риболовних видань. Колеги кажуть про нього, як про людину фанатично закохану в свою справу.

“Вчитися потрібно з азів: від простого - до складного. І результат з'явиться швидше, ніж ви можете собі уявити.”

Гід
Дмитро Шульга

Його добре знають не тільки київські рибалки: Дмитро володіє всіма техніками лову хижої риби, а про його трофеї ходять легенди. Він точно знає, що робити, якщо ваша мета - трофейна щука, судак, сом або окунь.

"До кожної риби потрібен особливий підхід. Хижак - здобич непроста і вимагає вправності. Але всьому можна навчитися. Головне в цій справі - бажання і характер."

Гід
Олександр Костогризов

Майстер берегового спінінга, а також річкової та морської риболовлі. У минулому - рибалка-спортсмен (виконав норматив КМС по блешні). Любить ловити судака, окуня і щуку.

"Бути гідом означає для мене бути вчителем в рибальській справі. Важливо не просто показати клас, а навчити людину самостійно знаходити «ключик» до характеру хижої риби, адже її не так просто спіймати".

Гід
Максим Вдовченко

Організатор багатьох риболовних змагань і фестивалів. Захоплюється риболовлею близько 20 років. Улюблений спосіб рибної ловлі – мікро-джиг.

"У риболовлі немає простих рецептів, важлива кожна дрібниця. Потрібно вміти читати річку, як відкриту книгу - розуміти її, відчувати. Тоді прийде вміння та успіх!"

Гід
Костянтин Журавльов

Рибалка спортсмен. Ловить хижака близько 20 років. Віддає перевагу ловлі жереха та інших білих хижаків. Сом на квок, легкий і середній джиг. Ловля щуки на воблери.

"Кожна риболовля - це маленьке життя, а значить потрібно брати з собою гарний настрій і віру в Удачу. А про техніку і снасті ми подбаємо"

Гід
Володимир Ребенок

Рибалка-аматор з тридцятирічним стажем. Спеціаліст в таких видах риболовлі, як джиг, троллінг, ловля сома на квок. Захоплюється зимовою риболовлею - блешнею і всіма видами вертикальної риболовлі.

"Час, проведений на рибалці, - в рахунок життя не йде. Так і живемо!"

Гід
Олег Сіренко

Активний рибалка любитель, з дитинства захоплюється ловом мирної риби на поплавок і фідер, а також ловом хижака на спінінг. У Selfish Club займається матеріально-технічним забезпеченням служби риболовного сервісу.

"Риболовля - це наука, яку дуже цікаво пізнавати. А коли ці знання приносять позитивний результат у вигляді гарного улову, то інтерес до неї зростає ще більше!"

SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС
Бажаєте пережити незабутні відчуття від боротьби з великою рибою? Провести час на свіжому повітрі або просто розслабитися і як слід попаритися в лазні після важкого тижня? Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був незабутнім!