+38 068 221 1221

Сімейний відпочинок

Присвятіть час один одному

Відпочиньте всією сім'єю в затишному заміському клубі, де кожен зможе знайти щось цікаве для себе серед безлічі послуг та розваг.

Враження на все життя

Аквазона з літнім басейном

Потіш себе відпочинком на одному з найкрасивіших літніх майданчиків, оточеного казковими пейзажами і винятковим сервісом

Лазерний стрілковий комплекс

Сучасний технологічний тир, копії справжньої зброї, потужна звукова система

Майстер клас з риболовлі

Наші гіди, чемпіони України, з рибної ловлі навчать дітей азам рибного лову й допоможуть зловити свій найбільший трофей.

Настільні ігри

Найпопулярніші настільні ігри для веселої компанії - як дорослої, так і дитячої

Дитячий майданчик

Зовсім скоро ви зможете розважатися всією сім'єю на прекрасно обладнаному і максимально безпечному для дітей шведському майданчику. Забрати дитину буде просто неможливо.

Міні футбол на траві

Для тренувань майбутніх Шевченко і Ярмоленко. А також їх спортивних пап!

Відпочинок в колі сім'ї
Вся територія клубу абсолютно kids - friendly: безпечно, екологічно чисто, а головне - весело!
Якщо у вас є особливі побажання по заняттях і активностях - обов'язково зателефонуйте заздалегідь, все буде готово до вашого приїзду. Проводити вихідні в Selfish Club стане вашою новою сімейною традицією.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам. Дізнайтеся більше про умови проживання.

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самому засмажити до хрусткої скоринки тільки що спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або не поспішаючи вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без лазні – справжній відпочинок був би неповним. Парна, витримана у вишуканому стилі Selfish Club, розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти
SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС

Боріться з великою рибою, підкорюйте водні простори, насолоджуйтеся прогулянкою і знайомтеся в з лісовими мешканцями. Ми зробимо все, щоб ваш сімейний відпочинок був незабутнім!