Чарівний вечір біля вогнища, де можна насолодитися тишею і романтичною атмосферою

Влаштувати вечір з гітарою перед багаттям, організувати сімейний перегляд культових фільмів, зібратися з друзями повболівати за футбольну команду перед великим екраном або провести з коханою людиною романтичний вечір просто неба.

Зону багаття Selfish Club ми створювали спеціально для таких моментів. Таких простих, але таких важливих. Вона являє собою модернізовану зону, центром якої є багаття. По периметру майданчика розташовані зручні лави, гойдалки, крісла та фуршетні столики, зроблені з натурального дерева. Також зона обладнана екраном вуличного кінотеатру Sun bright 75. Він дає ідеальну картинку при будь-якій погоді та оснащений Hi-Fi системою об’ємного звуку. Таким чином це місце чудово підходить для проведення будь-яких теплих зустрічей. Тож бронюйте свій варіант дозвілля вже зараз!

Зона багаття з вуличним TV та меблями3 години / 6 годин / світловий день / доп. година4500 / 8000 / 12000 / 1500 UAH

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.