Риболовля в заміському клубі Selfish

Захоплююча риболовля

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Захоплююча риболовля

Риболовля — це і спорт, і медитація, і змагання. Це можливість провести день поруч з сім'єю або в приємній самотності.

Риболовля. Для когось це велика пристрасть і серйозне захоплення, а комусь може здатися нудним заняттям. Нам вдається змінити думку других і тільки зміцнити любов перших.

Для якісної організації риболовлі в Selfish Club ми придбали парк новітніх катерів, серед яких Buster, Lund і Finval, встановили найпрогресивніше обладнання, побудували спеціальні альтанки та зарибили озера на території клубу осетром, фореллю, щукою, стерляддю та іншою рибою. Крім того, розташування клубу на березі Дніпра дозволяє гостям спробувати й річкову риболовлю. А це абсолютно винятковий досвід. 

Також ми зібрали команду кращих професійних риболовних гідів, що пробудить у вас любов до світу сучасної риболовлі, адже для них — це справа всього життя!

І ще одна приємна можливість. Після завершення риболовлі наші кухарі в ресторані клубу приготують улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запечуть в солі в печі, на сковороді та навіть зварять юшку. Така вечеря стане дуже приємним завершенням дня.

Чекаємо на вас на рибалці в нашому клубі, а також бажаємо кожному зловити свій трофей!

Риболовля на озерах

Selfish Club — ідеальне місце для занурення у світ сучасної рибної ловлі. Риболовля в клубних озерах гарантує улов навіть тому, хто вперше бере в руки вудку. Досвідчені ж рибалки зможуть значно урізноманітнити свій професійний досвід або зловити заповітний трофей.

Всього в наших озерах і каналах водиться понад 16 видів риб. У Дзеркальному озері ви зможете зловити коропа, щуку, окуня, судака, ляща й білого амура. А в осетрових — білугу, севрюгу, осетра, стерлядь, платинову стерлядь і платинового бестера. Ще одна особливість нашого клубу — це можливість відчути яскраві емоції від трофейної риболовлі. У клубних водоймах водиться форель вагою від 1 до 5 кг, п’ять видів осетрових від 3 до 54 кг, трофейні щуки й коропи, лин та окунь вагою понад кілограм.

Клубні озера оснащені критими вимостками й альтанками, обладнаними всім необхідним — прожектором, електрикою для підзарядки телефону і зручними сидіннями. Тому навіть дощ не завадить, а тільки додасть особливої романтики.

FOX03121
_FOX4480

Риболовля на Дніпрі

У Selfish Club рибалка може бути не тільки медитативною, але і по-справжньому захопливою. Екстремальна, що дарує адреналін та яскраві емоції — саме так ми б описали риболовлю на Дніпрі. Ми впевнені, що і новачок, і професіонал отримає безліч нових вражень від цього заняття.

Риболовля на Дніпрі здійснюється з професійних катерів Buster, Lund і Finval, на яких ви зможете насолодитися не тільки великою швидкістю, але і високим комфортом під час усього риболовного процесу. Наші катери оснащені моторами Yamaha, Mercury і Honda. Також ми подбали про найновішу техніку, серед якої сучасні ехолоти, структурсканери та GPS-навігатори.

В околицях акваторії клубу водиться найбажаніша «велика п’ятірка» — судак, щука, окунь, сом і жерех.

Зимова риболовля

Зимова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня. Уявіть, що в холодну ви можете рибалити прямо з тераси вашого будинку, разом з друзями влаштувавши між собою змагання. Або ж в абсолютній тиші відправитися з гідом на річкову рибалку.

Щозими ми зариблюємо внутрішній канал великою фореллю, а на Осетровому озері клубу продовжує активно ловитися білуга і стерлядь на донні снасті. Також пропонуємо вам спробувати азартну рибалку на штучні приманки. Якщо ж ви хочете бути ще ближчими до природи, наші гіди влаштують вам тур на дику дніпровську рибу — щуку, плотву та карася. А як тільки стає лід, в околицях акваторії клубу чудово клює окунь і судак.

Ви можете рибалити прямо з причалу свого будиночка або ж орендувати спеціальний намет для захисту від непогоди та вітру. Наші досвідчені гіди проведуть інструктаж, дадуть рекомендації по місцю й часу лову, а також подбають про безпеку на льоду.

FOX09304

Риболовля на клубних водойомах

у вартість входять послуги гіда та оренда снастей

Осетрове озеро
1 година (1 гість)1500 UAH
Дзеркальне озеро
1 година (1 гість)1000 UAH
Форелева риболовля
1 година (1 гість)1500 UAH
Зимова форелева з наметом
1 година (1 гість)3500 UAH
Зимова осетрова
1 година (1 гість)2000 UAH
Зимова осетрова з наметом
1 година (1 гість)3500 UAH

Риболовля на катерах

у вартість не входять послуги гіда і паливо

Buster Magnumсвітловий день10000 UAH
Lund 1800світловий день8500 UAH
Finval FishPro 555світловий день7500 UAH
Tracker Targaсвітловий день10000 UAH
Buster XXLсвітловий день8500 UAH
Послуги гіда на річці6 годин / 9 годин / доп. година1500 / 2500 / 500 UAH
Паливо для катера1 л50 UAH
Оренда снастей1 комплект1000 UAH

Риба

Платинова стерлядь1 кг4000 UAH
Платиновий бестер1 кг4000 UAH
Білуга1 кг3000 UAH
Калуга1 кг1900 UAH
Севрюга1 кг1800 UAH
Бестер1 кг1700 UAH
Осетер1 кг1600 UAH
Форель (до 2 кг / від 2 кг)1 кг1200 / 1300 UAH
Голець1 кг1200 UAH
Стерлядь1 кг1200 UAH
Судак1 кг600 UAH
Щука1 кг400 UAH
Линь1 кг500 UAH
Короп трофейний (від 5 кг)1 кг3500 UAH
Короп (до 5 кг), білий амур1 кг400 UAH
Карась, лящ, окунь1 кг250 UAH
Приготування риби кухарями клубу1 кг350 UAH

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.