Риболовля в заміському клубі Selfish

Захоплююча риболовля

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Захоплююча риболовля

Риболовля — це і спорт, і медитація, і змагання. Це можливість провести день поруч з сім'єю або в приємній самотності.

Риболовля. Для когось це велика пристрасть і серйозне захоплення, а комусь може здатися нудним заняттям. Нам вдається змінити думку других і тільки зміцнити любов перших.

Для якісної організації риболовлі в Selfish Club ми придбали парк новітніх катерів, серед яких Buster, Lund і Finval, встановили найпрогресивніше обладнання, побудували спеціальні альтанки та зарибили озера на території клубу осетром, фореллю, щукою, стерляддю та іншою рибою. Крім того, розташування клубу на березі Дніпра дозволяє гостям спробувати й річкову риболовлю. А це абсолютно винятковий досвід. 

Також ми зібрали команду кращих професійних риболовних гідів, що пробудить у вас любов до світу сучасної риболовлі, адже для них — це справа всього життя!

І ще одна приємна можливість. Після завершення риболовлі наші кухарі в ресторані клубу приготують улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запечуть в солі в печі, на сковороді та навіть зварять юшку. Така вечеря стане дуже приємним завершенням дня.

Чекаємо на вас на рибалці в нашому клубі, а також бажаємо кожному зловити свій трофей!

Риболовля на озерах

Selfish Club — ідеальне місце для занурення у світ сучасної рибної ловлі. Риболовля в клубних озерах гарантує улов навіть тому, хто вперше бере в руки вудку. Досвідчені ж рибалки зможуть значно урізноманітнити свій професійний досвід або зловити заповітний трофей.

Всього в наших озерах і каналах водиться понад 16 видів риб. У Дзеркальному озері ви зможете зловити коропа, щуку, окуня, судака, ляща й білого амура. А в осетрових — білугу, севрюгу, осетра, стерлядь, платинову стерлядь і платинового бестера. Ще одна особливість нашого клубу — це можливість відчути яскраві емоції від трофейної риболовлі. У клубних водоймах водиться форель вагою від 1 до 5 кг, п’ять видів осетрових від 3 до 54 кг, трофейні щуки й коропи, лин та окунь вагою понад кілограм.

Клубні озера оснащені критими вимостками й альтанками, обладнаними всім необхідним — прожектором, електрикою для підзарядки телефону і зручними сидіннями. Тому навіть дощ не завадить, а тільки додасть особливої романтики.

FOX03121
_FOX4480

Риболовля на Дніпрі

У Selfish Club рибалка може бути не тільки медитативною, але і по-справжньому захопливою. Екстремальна, що дарує адреналін та яскраві емоції — саме так ми б описали риболовлю на Дніпрі. Ми впевнені, що і новачок, і професіонал отримає безліч нових вражень від цього заняття.

Риболовля на Дніпрі здійснюється з професійних катерів Buster, Lund і Finval, на яких ви зможете насолодитися не тільки великою швидкістю, але і високим комфортом під час усього риболовного процесу. Наші катери оснащені моторами Yamaha, Mercury і Honda. Також ми подбали про найновішу техніку, серед якої сучасні ехолоти, структурсканери та GPS-навігатори.

В околицях акваторії клубу водиться найбажаніша «велика п’ятірка» — судак, щука, окунь, сом і жерех.

Зимова риболовля

Зимова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня. Уявіть, що в холодну ви можете рибалити прямо з тераси вашого будинку, разом з друзями влаштувавши між собою змагання. Або ж в абсолютній тиші відправитися з гідом на річкову рибалку.

Щозими ми зариблюємо внутрішній канал великою фореллю, а на Осетровому озері клубу продовжує активно ловитися білуга і стерлядь на донні снасті. Також пропонуємо вам спробувати азартну рибалку на штучні приманки. Якщо ж ви хочете бути ще ближчими до природи, наші гіди влаштують вам тур на дику дніпровську рибу — щуку, плотву та карася. А як тільки стає лід, в околицях акваторії клубу чудово клює окунь і судак.

Ви можете рибалити прямо з причалу свого будиночка або ж орендувати спеціальний намет для захисту від непогоди та вітру. Наші досвідчені гіди проведуть інструктаж, дадуть рекомендації по місцю й часу лову, а також подбають про безпеку на льоду.

FOX09304

Риболовля на клубних водойомах

Осетрове озеро
1 година1500 грн
Дзеркальне озеро
1 година1000 грн
Зимова осетрова
1 година (без намета / з наметом)2000 / 3500 грн
Зимова форелева
1 година (без намета / з наметом)1500 / 3500 грн

Риболовля на катерах

у вартість не входять послуги гіда і паливо

Buster Magnum світловий день 10000 грн
Lund 1800 світловий день 8500 грн
Finval FishPro 555 світловий день 7500 грн
Tracker Targa світловий день 10000 грн
Buster XXL світловий день 8500 грн
Послуги гіда на річці 6 годин / 9 годин / доп. година 1500 / 2500 / 500 грн
Паливо для катера 1 л 50 грн
Оренда снастей 1 комплект 1000 грн

Риба

Платинова стерлядь1 кг2500 грн
Платиновий бестер1 кг2500 грн
Білуга1 кг2300 грн
Севрюга1 кг1700 грн
Бестер1 кг1600 грн
Осетер1 кг1500 грн
Стерлядь1 кг900 грн
Судак1 кг500 грн
Щука1 кг350 грн
Линь1 кг400грн
Короп, білий амур1 кг300 грн
Карась, лящ, окунь1 кг250 грн
Форель до 2 кг / від 2 кг1 кг800 / 1000 грн
Муксун, нельма1 кг1500 грн
Приготування риби кухарями клубу1 кг300 грн
Вакуумування риби1 кг50 грн
Чистка риби1 кг50 грн

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó