Риболовля в заміському клубі Selfish

Захоплююча риболовля

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Захоплююча риболовля

Риболовля — це і спорт, і медитація, і змагання. Це можливість провести день поруч з сім'єю або в приємній самотності.

Риболовля. Для когось це велика пристрасть і серйозне захоплення, а комусь може здатися нудним заняттям. Нам вдається змінити думку других і тільки зміцнити любов перших.

Для якісної організації риболовлі в Selfish Club ми придбали парк новітніх катерів, серед яких Buster, Lund і Finval, встановили найпрогресивніше обладнання, побудували спеціальні альтанки та зарибили озера на території клубу осетром, фореллю, щукою, стерляддю та іншою рибою. Крім того, розташування клубу на березі Дніпра дозволяє гостям спробувати й річкову риболовлю. А це абсолютно винятковий досвід. 

Також ми зібрали команду кращих професійних риболовних гідів, що пробудить у вас любов до світу сучасної риболовлі, адже для них — це справа всього життя!

І ще одна приємна можливість. Після завершення риболовлі наші кухарі в ресторані клубу приготують улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запечуть в солі в печі, на сковороді та навіть зварять юшку. Така вечеря стане дуже приємним завершенням дня.

Чекаємо на вас на рибалці в нашому клубі, а також бажаємо кожному зловити свій трофей!

Риболовля на озерах

Selfish Club — ідеальне місце для занурення у світ сучасної рибної ловлі. Риболовля в клубних озерах гарантує улов навіть тому, хто вперше бере в руки вудку. Досвідчені ж рибалки зможуть значно урізноманітнити свій професійний досвід або зловити заповітний трофей.

Всього в наших озерах і каналах водиться понад 16 видів риб. У Дзеркальному озері ви зможете зловити коропа, щуку, окуня, судака, ляща й білого амура. А в осетрових — білугу, севрюгу, осетра, стерлядь, платинову стерлядь і платинового бестера. Ще одна особливість нашого клубу — це можливість відчути яскраві емоції від трофейної риболовлі. У клубних водоймах водиться форель вагою від 1 до 5 кг, п’ять видів осетрових від 3 до 54 кг, трофейні щуки й коропи, лин та окунь вагою понад кілограм.

Клубні озера оснащені критими вимостками й альтанками, обладнаними всім необхідним — прожектором, електрикою для підзарядки телефону і зручними сидіннями. Тому навіть дощ не завадить, а тільки додасть особливої романтики.

FOX03121
_FOX4480

Риболовля на Дніпрі

У Selfish Club рибалка може бути не тільки медитативною, але і по-справжньому захопливою. Екстремальна, що дарує адреналін та яскраві емоції — саме так ми б описали риболовлю на Дніпрі. Ми впевнені, що і новачок, і професіонал отримає безліч нових вражень від цього заняття.

Риболовля на Дніпрі здійснюється з професійних катерів Buster, Lund і Finval, на яких ви зможете насолодитися не тільки великою швидкістю, але і високим комфортом під час усього риболовного процесу. Наші катери оснащені моторами Yamaha, Mercury і Honda. Також ми подбали про найновішу техніку, серед якої сучасні ехолоти, структурсканери та GPS-навігатори.

В околицях акваторії клубу водиться найбажаніша «велика п’ятірка» — судак, щука, окунь, сом і жерех.

Зимова риболовля

Зимова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня. Уявіть, що в холодну ви можете рибалити прямо з тераси вашого будинку, разом з друзями влаштувавши між собою змагання. Або ж в абсолютній тиші відправитися з гідом на річкову рибалку.

Щозими ми зариблюємо внутрішній канал великою фореллю, а на Осетровому озері клубу продовжує активно ловитися білуга і стерлядь на донні снасті. Також пропонуємо вам спробувати азартну рибалку на штучні приманки. Якщо ж ви хочете бути ще ближчими до природи, наші гіди влаштують вам тур на дику дніпровську рибу — щуку, плотву та карася. А як тільки стає лід, в околицях акваторії клубу чудово клює окунь і судак.

Ви можете рибалити прямо з причалу свого будиночка або ж орендувати спеціальний намет для захисту від непогоди та вітру. Наші досвідчені гіди проведуть інструктаж, дадуть рекомендації по місцю й часу лову, а також подбають про безпеку на льоду.

FOX09304

Риболовля на клубних водойомах

у вартість входять послуги гіда та оренда снастей

Осетрове озеро
1 година (1 гість) 1500 UAH
Дзеркальне озеро
1 година (1 гість) 1500 UAH
Форелева риболовля
1 година (1 гість) 1500 UAH
Зимова форелева з наметом
1 година (1 гість) 3500 UAH
Зимова осетрова
1 година (1 гість) 2000 UAH
Зимова осетрова з наметом
1 година (1 гість) 3500 UAH
Додаткова оренда снастей
1 комплект 1000 UAH

Риболовля на катерах

у вартість не входять послуги гіда і паливо

Buster Magnumсвітловий день10000 UAH
Lund 1800світловий день8500 UAH
Finval FishPro 555світловий день7500 UAH
Tracker Targaсвітловий день10000 UAH
Buster XXLсвітловий день8500 UAH
Послуги гіда на річці6 годин / 9 годин / доп. година1500 / 2500 / 500 UAH
Паливо для катера1 л50 UAH
Оренда снастей1 комплект1000 UAH

Риба

Платинова стерлядь 1 кг 4000 UAH
Платиновий бестер 1 кг 4000 UAH
Білуга 1 кг 3500 UAH
Калуга 1 кг 2000 UAH
Севрюга 1 кг 2000 UAH
Бестер 1 кг 1900 UAH
Форель (до 2 кг / від 2 кг) 1 кг 1200 / 1300 UAH
Голець 1 кг 1200 UAH
Стерлядь 1 кг 1500 UAH
Судак 1 кг 1000 UAH
Щука 1 кг 500 UAH
Линь 1 кг 600 UAH
Короп трофейний (від 5 кг) 1 кг 3500 UAH
Короп (до 5 кг), білий амур 1 кг 450 UAH
Карась, лящ, окунь 1 кг 250 UAH
Приготування риби кухарями клубу 1 кг 300 UAH

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.