NEW 

Садово-тепличний комплекс

Хочете провести час на свіжому повітрі, розслабитися і відновити сили, поснідати у Фреш-барі або відвідати з екскурсією сад і зібрати свій врожай? Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був комфортним!

Запрошуємо відвідати нову локацію Selfish Club і на кілька годин відволіктися від міської суєти

Зробивши перші кроки по молодому саду, Ви поринете в чудовий світ фруктово - ягідних рослин, досить рідкісних, екземпляри яких були відібрані по всьому світу видатними фахівцями в цій галузі. На території саду ростуть абрикос, вишня, черешня, персик, слива, алича, нектарин, яблука, груші, виноград, малина, ожина, чорна і червона смородина, аґрус, полуниця, суниця, лохина, жимолость, годжі, актинідія, журавлина, брусниця , барбарис, ківі, глід, монарда, фундук, м'ята, меліса і материнка.

Ступивши під склепіння оранжереї можна познайомитися з екзотичними рослинами. Ви опинитеся під кронами екзотичних дерев, зможете побачити, як ростуть теплолюбні плоди з різних куточків світу: апельсин, мандарин, лимон, лайм, грейпфрут, кумкват, ананас, банан, авокадо, інжир, манго, гуава, кава, карамболь, опунція і цитрон . Прогулянка по такій теплиці - це і пізнавальна екскурсія, і ароматерапія, і сеанс релаксації, і відмінна локація для фото.

Завершити захоплюючу подорож варто в стильному фреш-барі, де вам приготують корисні фреші і смузі з свіжозібраних ягід і фруктів.