Вдень — насолоджуватися краєвидами Дніпра з висоти, а ввечері — з тераси нашого ресторану

Екскурсійний, екстремальний або навчальний політ на вертольоті — те, що потрібно сучасній людині, щоб вийти за рамки звичного й відчути справжні емоції, які запам’ятаються на все життя. Разом з друзями пізнати нові яскраві враження, зробити коханій пропозицію руки й серця прямо в небі або просто милуватися неймовірними краєвидами на Дніпро і Трипільські кручі під іншим кутом — ми завжди раді стати частиною ваших вражень, незалежно від приводу.

Наші партнери Heliclub і професійні пілоти зроблять все, щоб ви максимально насолодилися польотом, а Selfish Club зможе прийняти на посадку одночасно три вертольоти, що дозволить вам отримати новий досвід разом з компанією близьких. Вам залишається обрати час і маршрут, а ми зробимо все, щоб у вас залишилися тільки позитивні емоції.

 

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó