Гра, яка приносить величезне задоволення всім, хто хоч раз спробував взяти в руки ключку і вдарити по м'ячу

Зосередитися й закинути м’яч, відчути спортивний азарт та радіти успіхам один одного, насолоджуватися природою й свіжим повітрям. Саме такой нам бачиться гра в мінігольф, хоча на перший погляд і може здатися, що це нудно, складно або ж, навпаки, занадто просто. Ми готові розвіяти будь-які стереотипи про це цікаве заняття.

Як і до всього, що ми створюємо в Selfish Club, до мінігольфа ми підійшли дуже відповідально. Поле для гри побудовано шведською компанією CityGolf Europe AB, яка є партнером Всесвітньої Федерації Мінігольфу. Також воно сертифіковане за міжнародними стандартами, що дозволяє насолоджуватися грою не тільки любителям, але й професіоналам. Кожна з 12 лунок має свою неповторну форму, а спеціальні перешкоди роблять заняття ще цікавішим і захопливим. Крім того, інструктор, який завжди поруч, розповість вам основи гри й навчить, якщо це буде потрібно.

Ландшафтний мінігольф — відносно новий для нас вид спорту, але багато хто з гостей клубу вже в нього закохався. Чи готові закохатися і ви?

Мінігольфдитячий / дорослий (1 гра на 1 чол)300 / 500 UAH

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club