місце, де можна відчути спокій

нікуди не поспішайте

РОЗПОРЯЖДАЙТЕСЬ СВОЇМ ЧАСОМ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Діють обмеження на відвідування з тваринами

нікуди не поспішайте

День закоханих в Selfish Club

Кохання надихає та робить нас по-справжньому щасливими. У День усіх закоханих подаруйте собі та особливій для вас людині неймовірні миті разом, які зміцнять ваші стосунки та наповнять серце новими почуттями.

Новорічний вікенд в Selfish Club

Уже зовсім скоро настануть найочікуваніші моменти — новорічні свята. Ми любимо їх за таку особливу чарівну атмосферу, красу бенгальських вогнів, запах мандаринів і можливість зібратися за одним столом із найближчими. Приділіть цей чудовий час родині, а ми подбаємо про всі інші турботи!

SPA-програми в Selfish Club

Спеціалісти клубу створили ретельно продумані та дуже особливі SPA-програми, завдяки яким ви повністю зануритеся в атмосферу спокою та відновите внутрішню енергію. Незалежно від приводу, ви точно знайдете саме те, що шукаєте!

Улюблені страви на свіжому повітрі

Щовікенду біля літньої тераси ресторану Шеф на відкритому вогні в казані готує грузинські чашашулі, уху на рибі з клубних озер, фінський суп, справжній плов, насичений особуко та інші страви. Готує з такою ж любов‘ю, з якою ви б зробили для себе. Але ви оминете всі етапи підготовки й одразу перейдете до найприємнішого!

Комфортні трансфери на катерах з Києва

Літом все здається трохи інакшим. Зустрічі з друзями видаються найяскравішими, а дні відчуваються найтеплішими. І ми не тільки про погоду. Тому ловімо разом ці моменти, яким так пасує префікс най. Збирайте близьких та влаштовуйте свій ідеальний літній день в Selfish Club.

Selfish Сlub — місце для дітей

Selfish Сlub — місце, в якому весело та зовсім не нудно навіть найменшим гостям. Для дітей різного віку ми підготували безліч цікавих ігор, екскурсій та квестів. А клубні аніматори подбають про те, щоб ваша дитина завжди була не тільки в безпеці, але й наприкінці дня не могла наговоритися про всі свої враження.

Всі права захищені 2021 Selfish Club

З 1.12.2022 по 1.04.2023 Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.