Неможливо забути. Саме так можна сказати про всі важливі моменти, які наші гості проживають у Selfish Club. І свято Весни, що наближається, не стане виключенням. Ми підготували особливо багато сюрпризів та яскравих пропозицій до 8 березня!

Забронюйте політ на вертольоті над Дніпром та Трипільськими кручами. Яскраві емоції з відтінком адреналіну, сильні почуття, що переповнюють. Одним словом — щастя. Це буде найкращий старт довгоочікуваної весни для вас обох!

Проведіть день разом у Приватній резиденції з індивідуальним спа, насолоджуючись spa-процедурами від професіоналів. Обирайте масаж — і на вас чекає стан наповненості, стуон терапію — щоб відчути абсолютний релакс. Крім того, до свята наша команда створила унікальну пропозицію — денну Spa церемонію, що включає процедуру паріння віниками, хамам та флоатинг, та вечірню, під час якої, окрім паріння віниками, хамаму та флоатингу, на вас чекатиме також масаж.

Ще один експіріенс, яким ви можете порадувати свою другу половинку — це дегустація вин від нашого сомельє у Винному домі, де ми зібрали та продовжуємо збирати найцікавіші зразки з усього світу. Келих вишуканого вина — ідеальна пара до свята.

А якщо ви зупинитеся в наших будиночках на воді, на вас та вашу кохану чекатиме чудовий ранок на природі, найніжніші обійми та святковий сніданок. Просто уявіть очі вашої найдорожчої людини, якщо ви подаруєте їх таке свято!


Вартість проживання в номері в будинку на воді складає 380 євро, в будинку на воді з сауною — 1100 євро. У вартість входить святковий сніданок 8 березня.

Вартість туру на вертольоті складає 300 євро. У цю вартість включено політ над Дніпром та Трипільськими кручами протягом 15 хвилин, та початковий інструктаж протягом 10 хвилин. Також ми пропонуємо для Вас трансфер на геликоптері з Києва у Selfish Club, його вартість складає 500 євро. Якщо Ви плануєте лише денне перебування у нашому Клубі, то ми можемо запропонувати для Вас трансфер на гелікоптері за маршрутом Київ – Selfish Club – Київ вартістю 700 євро.

Вартість банних церемоній складає 600 євро за денну та 800 євро за вечірню. Денна банна церемонія для двох триває 3 години і включає в себе: паріння, хамам і флоатинг. Вечірня банна церемонія для двох триває 3 години і включає в себе: масаж, паріння віниками, хамам і флоатинг. Вартість масажу або Stone Therapy складає 200 євро за годину.

Всі права захищені 2021 Selfish Club