Проведення заходів

Найяскравіші спогади

Свято, вечірка або корпоративний івент - в Selfish Club будь-яка подія стане незабутньою. Тут кожен відчує себе щасливою людиною і найдорожчим гостем.

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Найяскравіші спогади

Велика територія, різноманітність сервісів і наш багаторічний досвід дозволяють організувати івент будь-якого масштабу

У будь-якій справі, до якої підходить наша команда, ми прагнемо досягти вау-ефекту. І організація заходів — не виняток.

Selfish Club ідеально підійде для проведення заходів абсолютно різних форматів. Це може бути сімейне свято, корпоративна вечірка, весілля мрії, продуктивний тімбілдинг, рекламна презентація та багато іншого. Ви можете орендувати як цілий клуб, так і одну з наших локацій.

Крім оренди, ми надаємо повний комплекс послуг для проведення вашого заходу — від складання меню до організації супровідної програми, що включає продуманий сценарій, музичний супровід, декорації й оформлення квітами. Ми дуже цінуємо, коли гості довіряють нам найважливіші дні. Ми завжди прислухаємося до ваших побажань і зробимо навіть більше. Selfish Club — ідеальна локація для вашого заходу!

Корпоративні заходи

Ми допоможемо організувати корпоративний захід, який точно запам'ятається всім вашим колегам. Відмовтеся від стандартного застілля та проведіть день на природі, що буде наповнений розвагами. На вас і ваших колег чекає чемпіонат з риболовлі або мінігольфу, прогулянка на катерах, дегустація вин, майстер-клас від Шефа, spa-процедури та багато іншого.

Весілля на березі Дніпра

Весілля на березі Дніпра стане ідеальним початком вашого сімейного життя. Ми розуміємо, як важливо, щоб у цей день все пройшло саме так, як ви мріяли, адже ці спогади залишаються на все життя. Наша команда зробить усе, щоб ви згадували день вашого весілля тільки з теплом і посмішкою.

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.