Риболовля на клубних озерах

Тут звучить тиша

Вашу самоту може порушити тільки спійманий осетер. Або білуга. Форель, щука або великий короп. Не забудьте сфотографувати свій трофей. А за додаткову плату ви зможете забрати ваш улов або приготувати його в нашому ресторані.

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Тут звучить тиша

Для когось це велика пристрасть і серйозне захоплення, а комусь може здатися нудним заняттям. Нам вдається змінити думку других і тільки зміцнити любов перших. Уявіть. Риболовля — це і спорт, і медитація, і змагання. Це можливість провести день поруч з сім'єю або в приємній самотності.

Поїздка мрії для себе і для друзів

Для якісної організації риболовлі в Selfish Club ми придбали парк новітніх катерів, серед яких Buster, Lund і Finval, встановили найпрогресивніше обладнання, побудували спеціальні альтанки та зарибили озера на території клубу осетром, фореллю, щукою, стерляддю та іншою рибою. Крім того, розташування клубу на березі Дніпра дозволяє гостям спробувати й річкову риболовлю. А це абсолютно винятковий досвід. 

Також ми зібрали команду кращих професійних риболовних гідів, що пробудить у вас любов до світу сучасної риболовлі, адже для них — це справа всього життя!

leisure_water_excursions
leisure_sup

І ще одна приємна можливість

Після завершення риболовлі наші кухарі в ресторані клубу приготують улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запечуть в солі в печі, на сковороді та навіть зварять юшку. Така вечеря стане дуже приємним завершенням дня.

Чекаємо на вас на рибалці в нашому клубі, а також бажаємо кожному зловити свій трофей! 

Чого не зробиш заради моменту, коли риба починає клювати!

Додаткові послуги

Персональні альтанки

Риболовля на Дніпрі з професійними гідами – це позитивні емоції, адреналін і чудовий улов. Справжнє свято як для досвідченого рибалки, так і для новачка!

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Made with by Pável Shvaykó