Захоплююча риболовля

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії.

Все що потрібно — просто приїхати!

Поїздка мрії для себе і для друзів

Кийлів знаходиться в годині їзди з Києва на авто, або в 40 хвилинах на катері и 25 хвилинах польоту на вертольоті. Тут є все, що необхідно для занурення у світ сучасної риболовлі. В клубних озерах і каналах водиться понад 16 видів риб, серед яких: щука, короп, лин, амур, білуга, осетер, форель і сігов. В розпорядженні гостей 12 професійних катерів, в супроводі рибальських гідів, все необхідне спорядження та снасті. Ваші друзі, колеги та супутниці точно оцінять романтику плавучих будиночків і бар на воді, авторські страви від Шеф кухаря і всі можливості для активного відпочинку на природі

Риболовля на Дніпрі

Риболовля на Дніпрі з професійними гідами – це позитивні емоції, адреналін і чудовий улов. Справжнє свято як для досвідченого рибалки, так і для новачка!

Дізнатись більше
Риболовля на озерах

Осетер, білуга, стерлядь, щука, короп - трофейна риболовля на наших озерах залишить незабутні враження! 

Дізнатись більше
Зимова риболовля

Зима - зовсім не привід сидіти вдома! Проведіть вихідні у нас в клубі, занурившись в світ сучасної зимової риболовлі.

Дізнатись більше
Професійні риболовні гіди
Старший гід
Олександр Мартинов

Рибалка-спортсмен, фахівець з всесезонної риболовлі різними способами: джиг і мікро-джиг, ловля сома на квок, ловля хижаків і мирної риби. Спеціаліст з підводного полювання. Знає, що потрібно початківцю щоб досягти успіху в рибній ловлі. Олександр – старший риболовний гід нашого клубу.

"Головне - зловити правильний настрій. Тоді і кльов буде. Все інше - справа техніки і ми знаємо, як її передати."

Наші гіди - це найкраща в Україні команда досвідчених рибалок.
Наше завдання - зробити все, щоб ви були задоволені не тільки процесом, але й результатом риболовлі. Гіди знають всі найкращі місця і способи лову і нададуть будь-яку допомогу для максимального рибальського комфорту.
Selfish Club зі своїми професійними гідами хочуть, щоб ви пишалися своїми успіхами!