Екстремальні відчуття, які точно стануть вашою улюбленою розвагою

Кажуть, що відпочинок — це зміна діяльності. І ми не можемо не погодитися з цим. Під час розмірених, спокійних і неквапливих вихідних в Selfish Club, ми пропонуємо вам також познайомитися з чимось зовсім іншим.

Sherp. Одне слово, а скільки воно несе в собі емоцій. Це найбільш прохідний всюдихід у світі, який впорається з будь-якими перешкодами. Це унікальний снігоболотохід, здатний долати найскладніші перешкоди й проїжджати по будь-якій поверхні — по землі, піску, болоту, снігу, льоду і воді. Екстремальна прогулянка на всюдиході Sherp — саме той відпочинок, який дозволить одночасно пережити яскраві емоції, перезарядитися і водночас відчувати себе в цілковитій безпеці. Це особливий вид медитації, який всього за годину допоможе скинути всю напругу, що накопичилася. Ми можемо запропонувати вам прогулянку спеціально розробленим маршрутом навколо нашого клубу.

Варто пізнати ці екстремальні відчуття один раз — і прогулянки на всюдиході точно стануть вашою улюбленою розвагою!

Всюдихід-амфібія Sherp30 хв / 1 година7500 / 12000 UAH

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club