Настільний теніс — одна з найпопулярніших спортивних ігор в світі. Його правила нескладні для розуміння, а сам процес гри досить цікавий

Якщо ви вже знайомі з настільним тенісом, тоді знаєте напевно, як ця, на перший погляд, проста гра може затягнути не на одну годину. А якщо ні —  рекомендуємо скоріше почати вашу першу партію. Не дарма настільний теніс — одна з найпопулярніших ігор у світі, адже це і дуже цікавий спорт, і прекрасний відпочинок для душі.

У Selfish Club ми обладнали спеціальний майданчик для гри в настільний теніс, який має 4 столи голландської компанії VELOPA, замовлених в Англії.

Високоякісні бетонні стільниці забезпечують незвичайний відскік м’яча, що обов’язково зацікавить навіть досвідчених гравців. А на свіжому повітрі, в оточенні природи, гра принесе ще більше задоволення!

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó