Світ, в якому комфортно

Тиша. Природа. Ти.

Крок за межі затишного номера — і ви в обіймах природи.

Ліси, поля, река та багаття — тут все, про що мріє міський житель

Забронювати

Справжні живі емоції в Selfish Club

Згадай їх або відчуй вперше!

Зустрічайте Новий рік разом з Selfish Club

Ви вже відчуваєте таку довгоочікувану святкову атмосферу? Ми — так, і як ніколи чекаємо Новий рік. Пропонуємо ознайомитися з нашою Новорічною пропозицією.

Дізнатись більше
Сценарій осіннього відпочинку в Selfish Club

Жити сьогоднішнім днем, тут і зараз. Любити те, що дарує нам кожна пора. Не чекати на літо з настанням вересня. Не мріяти про травень, а насолоджуватися теперішнім моментом.

Дізнатись більше
Винний дім

Тут ви знайдете вина класичних регіонів Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Америки, Нового Світу, а також познайомитеся з маловідомими унікальними виноробнями, наприклад, Уругваю та Угорщини.

Дізнатись більше
Selfish Club
Найкращий день

У житті вкрай важливо знайти себе, своє, своїх. Відчувати й любити, робити вчинки, дружити з хорошими людьми. Долати труднощі та втомлюватися від добре виконаної роботи. І винагороджувати себе ковтком чистого повітря, п’янкою тишею, дзвінким співом птахів на світанку. Отримувати задоволення від риболовлі та неспішної бесіди з друзями, насолоджуватись смаком юшки, яку приготовали на відкритому вогні.

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам.

Дізнайтеся більше про умови проживання

Перейти

Різноманітне дозвілля на природі - це море вражень для дорослих і дітей. Нудьгувати не доведеться!

Перейти

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії

Перейти
Як доїхати
Адреса
Телефон
Координати на мапі