+38 068 221 1221

NEW

Пивний острів

Безмежне задоволення

Цього літа однією з найулюбленіших локацій на території Selfish Сlub встиг стати «Пивний острів». І в цьому немає нічого дивного, адже тут створено справжній райський куточок для любителів пінного.

Назву «Пивний острів» локація отримала не просто так, адже це дійсно окрема територія, вхід на яку дозволений тільки справжнім шанувальникам. Розташована локація на березі Дніпра, звідки відкривається чудовий вид на водну гладь і захоплюючі краєвиди в світлі заходу. Тут можна влаштувати пивну вечірку для компанії друзів, приготувати ароматне м'ясо на грилі або організувати освітню лекцію-дегустацію з пивним сомельє.

Пивна альтанка обладнана новітньою системою донного наливу пива, завдяки чому напій завжди залишається свіжим, холодним і тримає стійку піну. У центрі будівлі знаходиться великий дегустаційний стіл, за яким зручно проводити час в улюбленій компанії. Тут же проходять лекції, дегустації та зустрічі з пивним сомельє, який неодмінно відкриє для вас нові смаки пива.

Особливий спеціалітет «Пивного острову» - це в'ялена корюшка з ікрою і тарань, а в спеціальному меню зібрані хіти з усього світу, які краще за все будуть супроводжувати пивну вечірку.

Тепер кожен шанувальник пива може влаштувати власний Октоберфест, насолодитися BBQ в компанії друзів або отримати задоволення від нових відкриттів на «Пивному острові». І все що потрібно - забронювати свій відпочинок в заміському клубі Selfish Сlub.

 
Найменування Час Вартість / грн
Пивна альтанка пн-чт 15 000 грн
пт-нд 18 000 грн
святкові дні** 21 000 грн