+38 068 221 1221
Гастро туризм

Сучасний тренд

Гастрономічний туризм з кожним роком стає все популярнішим. За кращими круасанами їдуть в Париж, за шоколадом в Брюссель, за справжньої італійської пастою в Рим.

Щоб скуштувати смачні страви з риби, не обов'язково їхати далеко. В меню ресторану Selfish Club, який знаходиться на березі Дніпра, представлені страви зі свіжо-спійманої риби, що живе в клубних озерах.

Риба - основа меню Selfish Club. Її готують на грилі, на сковороді, в печі, тандирі або в коптильні на фруктовій тирсі, з авторських рецептами Шеф-кухаря. Меню оновлюють дотримуючись сезонність.

Рибу з прісних водойм Шеф майстерно поєднує з морськими мотивами, наприклад, щуку подають під креветочним соусом, рибну юшку готують з трьох видів риби: форелі, стерляді і судака, з сома виходить гострий суп в тайському стилі, а ніжність коропа підкреслює середземноморський соус.
Так само в ресторані готують рибу під замовлення, з вашого улову. В озерах Selfish Club мешкає понад 16 видів риби: осетер, білуга, стерлядь, севрюга, окунь, язь, щука, карась, сом, короп, а з жовтня по квітень - райдужна форель. Озера обладнані комфортними вимостками, в арсеналі кращі сучасні снасті і професійні гіди, які супроводжують вас на рибалці.

Трапезу можна замовити в ресторані з панорамними вікнами з видом на Дніпро і Трипільські кручі або в альтанку на озері.

Запрошуємо мандрівників, туристів і любителів на гастрономічний вікенд в Selfish Club

Київська обл, с. Кийлів, Набережна, 21

+38 068 221 12 21