+38 068 221 1221

Проведення заходів

Найяскравіші спогади

Свято, вечірка або корпоративний івент - в Selfish Club будь-яка подія стане незабутньою. Тут кожен відчує себе щасливою людиною і найдорожчим гостем.

Все для вашого ідеального заходу

Презентація

Весілля

Корпоратив

День народження

Ваше свято мрії в Selfish Club
Найменування Час Депозит
Закриття клубу Пн-Чт з 14:00-12:00 наступного дня 10 000 €*
Пт-Нд 12 000 €*
Святковий день** 15 000 €*
*оплата в гривнях за курсом НБУ в день платежу
**святкові дні 2019 31.12-7.01, Водохреща, 8 Березня, Великдень, 1-9 травня, Трійця, 28.06, 24.08, 14.10
Ми допоможемо організувати захід вашої мрії: оренда наймальовничішого заміського клубу для проведення весіль і корпоративів, днів народжень та тематичних вечірок.
Все, що вам необхідно - це зв'язатися з адміністратором.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам. Дізнайтеся більше про умови проживання.

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самостійно засмажити до хрусткої скоринки щойно спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або без поспіху вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без лазні справжній відпочинок був би неповним. Вона розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти
SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС

Ми допоможемо вам створити захід вашої мрії. Якщо у Вас є самі незвичайні ідеї і нестандартні побажання - просто озвучте їх нашому адміністратору. Для нас немає нічого неможливого!