+38 068 221 1221

Проведення заходів

Найяскравіші спогади

Торжество, вечірка або корпоративний івент - в Selfish Club будь-яка подія стане незабутньою. Тут кожен відчує себе щасливою людиною і найдорожчим гостем.

Все, що потрібно для вашого ідеального заходу

Презентація

Весілля

Корпоратив

День народження

Ваше свято мрії в Selfish Club
Найменування Час Вартість, грн
Закриття клубу будні дні з 14:00-12:00 наступного дня 280 000
вихідні 320 000
святкові дні 370 000
Ми допоможемо організувати захід вашої мрії: оренда наймальовничішого заміського клубу для проведення весіль і корпоративів, днів народжень та тематичних вечірок.
Все, що вам необхідно - це зв'язатися з адміністратором.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам. Дізнайтеся більше про умови проживання.

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самостійно засмажити до хрусткої скоринки щойно спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або без поспіху вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без лазні справжній відпочинок був би неповним. Вона розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти
SELFISH CLUB ЧЕКАЄ НА ВАС

Ми допоможемо вам створити захід вашої мрії. Якщо у Вас є самі незвичайні ідеї і нестандартні побажання - просто озвучте їх нашому адміністратору. Для нас немає нічого неможливого!