+38 068 221 1221

Сімейний відпочинок

Присвятіть час один одному

Відпочиньте всією сім'єю в затишному заміському клубі, де кожен зможе знайти щось цікаве для себе серед безлічі послуг та розваг

Враження на все життя

Аквазона з літнім басейном

Потіш себе відпочинком на одному з найкрасивіших літніх майданчиків, оточеного казковими пейзажами і винятковим сервісом

Настільні ігри

Найпопулярніші настільні ігри для веселої компанії - як дорослої, так і дитячої

Річкова подорож на понтонному катері

Новий понтонний катер Sun Tracker - для комфортного відпочинку та пригод!

Майстер клас з риболовлі

Наші гіди, чемпіони України, з рибної ловлі навчать дітей азам рибного лову й допоможуть зловити свій найбільший трофей.

Дитячий майданчик

Зовсім скоро ви зможете розважатися всією сім'єю на прекрасно обладнаному і максимально безпечному для дітей шведському майданчику. Забрати дитину буде просто неможливо.

Міні гольф

Для тренувань майбутніх переможців і їх спортивних пап! 

Відпочинок в колі сім'ї
Вся територія клубу абсолютно kids - friendly: безпечно, екологічно чисто, а головне - весело!
Якщо у вас є особливі побажання по заняттях і активностях - обов'язково зателефонуйте заздалегідь, все буде готово до вашого приїзду. Проводити вихідні в Selfish Club стане вашою новою сімейною традицією.
Забронювати

Вам не потрібно окремо бронювати номер "з видом на воду" – у нас всі будинки стоять на воді. Зі свого власного причалу можна стрибнути в човен і помчати назустріч пригодам.

Дізнайтеся більше про умови проживання

Перейти

Спробувати страву від шеф-кухаря або самостійно засмажити до хрусткої скоринки щойно спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або без поспіху вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Без сауни справжній відпочинок був би неповним. Вона розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти