NEW

Винний дім

Тут ви знайдете вина класичних регіонів Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Америки, Нового Світу, а також познайомитеся з маловідомими унікальними виноробнями, наприклад, Уругваю та Угорщини.

З недавніх пір на території клубу з'явився Винний дім, який точно не залишить байдужим жодного гостя. Це невеликий відокремлений будиночок, всередині якого зберігається справжня магія багатовікових знань виноробів з усього світу.

По периметру приміщення розташовані три холодильні вітрини, в кожній з яких створено індивідуальний температурний режим спеціально для ігристих, білих, рожевих, а також червоних вин. Колекція активно щодня поповнюється, а бо винні полиці розраховані на 12 тисяч пляшок, незабаром саме тут буде зберігатися одна з кращих колекцій країни, включаючи унікальні вінтажні екземпляри.

У центрі Винного дому розташований дегустаційний стіл. Тут, в оточенні особливої атмосфери, створені ідеальні умови для проведення дегустацій або ознайомлювальних лекцій. За попереднім запитом сомельє клубу із задоволенням проведе дегустацію для групи гостей або проведе гастрономічну вечерю в парі з шеф-кухарем на літній терасі ресторану з видом на Дніпро.

У ресторані представлена винна карта, яка включає в себе 300 найменувань, щоб кожен зміг не тільки знайти ідеальний супровід до вечері, але і нескінченно відкривати для себе нові гастрономічні поєднання.

У Selfish Club подбали про те, щоб ваш відпочинок був унікальним і цікавим. Тут можна розслабитися і поставити ритм на паузу, щоб отримати максимальне задоволення в моменті.