Вино — це ціле мистецтво, а не просто ремесло. Це багата культура, яку можна вивчати, любити та якою так приємно насолоджуватися

Винний дім — гордість нашого клубу. У цій локації знаходиться колекція, яка постійно росте й регулярно поповнюється цікавими винами. Сьогодні в нашому Винному будинку ви знайдете зразки майже з усіх куточків світу, а також дізнаєтеся більше про маловідомі виноробні. Також у нас зберігаються досить особливі екземпляри. Ви зможете познайомитися з вином, яке виробляється в стінах італійської в’язниці, а також зі зразками, створеними з плодів найстаріших в Європі ліз.

Професіонал своєї справи, сомельє Михайло Валь розповість про кожне вино, що вас зацікавить, а також проведе цікаву дегустацію кращих зразків або гастрономічну вечерю в парі з Шефом за попереднім запитом. Також в нашому ресторані представлена ​​винна карта, що включає 500 найменувань, аби кожен зміг знайти свій ідеальний супровід до вечері за всіма заповідями фудпейрінгу.

Ми продовжуємо щодня працювати над тим, щоб зібрати в Selfish Club велику колекцію унікальних рідкісних вин і знайомити вас ще ближче з видатними прикладами зі світу виноробства.

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó