Комфортні альтанки для всієї родини, для великої компанії друзів або для корпоративного активного відпочинку

Ми руйнуємо стереотипи навіть про повсякденні речі. Ми створюємо тільки найкращі та найбільш комфортні умови для наших гостей. Ми ставимо високу планку й досягаємо її. Навіть до створення альтанок наша команда підійшла максимально відповідально та скрупульозно. Завдяки тому, що ми відійшли від звичного уявлення про альтанки, орендувавши її у нас, гості Selfish Club можуть готувати на професійному грилі, не мерзнути навіть у найхолодніший зимовий день, спокійно рибалити або заночувати буквально під водою.

Наші альтанки підійдуть для теплих сімейних свят, веселих вечорів з друзями й корпоративних заходів з колегами, адже головна їхня перевага — це комфорт і різноманітність вибору як для будь-якої пори року, так і для кількості гостей. Хоча альтанки й асоціюються з літнім відпочинком, ми подбали про те, щоб і в прохолодну і в теплу погоду ви могли проводити час тільки в компанії близьких вам людей. Обирайте те, що підходить саме вам, а ми подбаємо, щоб вам завжди було смачно й комфортно.

Хочемо звернути вашу увагу, що ми обмежуємо в’їзд на територію клубу зі своїми продуктами харчування та алкоголем. Ми вже про все подбали й створили спеціальне меню гриль, яке містить свіжоспійману рибу з клубних озер, різні види м’яса й овочі. 

Гриль меню → 

Альтанки на Дзеркальному озері

Альтанки закритого типу, місткістю від 8 до 12 осіб. Всі вони обладнані індивідуальною терасою для риболовлі і ми рекомендуємо їх орендувати поціновувачам цього виду спорту. Хоча альтанки, безумовно, підійдуть і для затишного часу з друзями, адже в кожній з них розташований великий обідній стіл, а на вулиці поруч — професійний гриль.

Альтанка з підводним номером

Це не просто альтанка, а унікальний підводний панорамний номер. Це по-справжньому незвичайне місце, яке більше не зустрінеш ніде в Україні. Ви зможете побачити жителів фауни у своєму природному середовищі існування через скло, обладнане в спальні.  Крім того, в підводному номері є все для вашого задоволення: і тераса для риболовлі, і зона для обіду, і чудовий краєвид.

Альтанки з мангалом

Для тих, хто любить проводити максимум часу на свіжому повітрі на території клубу розташовані невеликі відкриті альтанки, які вміщають до 6 осіб. Їх ми створювали спеціально для найбільш літніх днів та пікніків.

Альтанки біля ресторану

Поруч із нашим рестораном розташовані альтанки закритого типу. Вони чудово підійдуть як для романтичного побачення, так і для тихої сімейної вечері.

Альтанка на острові

Особлива закрита альтанка знаходиться на відокремленій території на березі Дніпра. Рекомендуємо орендувати для проведення невеликих тімбілдінгів або нарад. Обговоривши всі робочі питання, можна приготувати обід на грилі та навіть насолодитися келихом холодного пива. Альтанка оснащена унікальним пристроєм безконтактного наповнення пивних келихів.

Оренда альтанок

Альтанка № 1, 2 біля ресторану3 години / 6 годин / світловий день / дод. година850 / 2000 / 2500 / 500 UAH
Альтанка № 3 на островіпн-чт / пт-нд12000 / 15000 UAH
Альтанка № 4, 5, 6 з мангалом3 години / 6 годин / світловий день / дод. година1750 / 2500 / 3500 / 1000 UAH
Альтанка № 7 на Дзеркальному озеріпн-чт / пт-нд8000 / 10000 UAH
Альтанка № 8, 9, 10 на Дзеркальному озері6 годин / світловий день / дод. година4000 / 6000 / 1000 UAH
Канадський гриль Napoleonмаленький / середній / великий1500 / 2500 / 3500 UAH
Мангал (казан), інвентар, дрова 500 UAH
Сплата за власні продукти харчування1 кг1000 UAH
Cork fee (легкий алкоголь / міцний алкоголь)за пляшку до 1 літру800 / 1200 UAH

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club