Найкращий у світі дитячий майданчик HAGS в Selfish Club. Спортивно-ігровий комплекс з гарантією якості, надійності і безпеки

У Selfish Сlub ми завжди раді маленьким гостям, для яких підготували безліч розваг та сюрпризів, і один з них — це найкращий у світі дитячий майданчик HAGS. Тільки попереджаємо, що відволікти дитину від усього розмаїття ігор буде дуже складно!

Це не просто звичайний майданчик з гіркою та пісочницею, якими точно не здивувати дитину. Це цілий спортивно-ігровий комплекс, умовно розділений на 2 зони: перша призначена для дітей віком до 5 років, а друга — від 6 до 12 років. Ігрові комплекси й для найменших, і для дітей старшого віку містять безліч корисних функцій, розвивають моторику й координацію рухів. Одними з найулюбленіших розваг для багатьох дітей стали смуга перешкод та 20-метровий тролей, а також 5 видів гойдалок, на яких навіть дорослі на мить відчують себе як у дитинстві.

І, звичайно, ми не забуваємо про безпеку. Матеріали, з яких виготовлено ігрове обладнання, максимально надійні й високоякісні, що дозволяє батькам бути спокійними за своїх дітей!

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó