Комфорт і затишок

Будинок на воді з сауною

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Будинок на воді з сауною

Будинок на воді з сауною

Бути гостем в Selfish Club — це можливість виходити за рамки. Це можливість обирати те, що підходить саме вам, починаючи з проживання.

Відпочинок у великому будинку на воді з власною сауною — це ті враження, які ви та ваші рідні будете ще дуже довго згадувати з теплом і посмішкою. У просторому будинку з чотирма спальнями, виконаними в скандинавському стилі, великою терасою, спеціально створеною для найсімейніших вечорів, і сучасною сауною, обладнаною всім необхідним, панує атмосфера затишку й тепла. Тут на вас чекає справжній ековідпочинок, повне занурення в природу з максимальним комфортом і повним розслабленням.

Крім власної сауни, в будинку є безліч інших особливостей і деталей, які подарують вашому відпочинку ще більше позитивних емоцій. З будиночка відкривається казковий краєвид, з яким ви будете проводжати вечори й зустрічати нові дні, на Дніпро й озеро. А на власному причалі можуть бути «припарковані» два ваших катери, що дозволить всією великою компанією відправитися на прогулянку водою, навіть не ступаючи на сушу.

Поставивши турботи на паузу, провести з друзями або родиною вікенд за містом. Далеко від галасу й метушні насолоджуватися співом птахів, спостерігати за природою. А ввечері розслабитися в сауні. Що може бути краще?

  • пн-чт
    800 €*
  • пт-нд
    900 €*
  • святкові дні**
    1000 €*

*оплата в гривнях за комерційним курсом в день платежу

**святкові дні 2024 рік 01-06.01, 08.03, 05.05, 28.06, 24.08, 25.12, 31.12

3D тур

Подiбнi кiмнати

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.