Selfish Club
Новини

Неможливо забути. Саме так можна сказати про всі важливі моменти, які наші гості проживають у Selfish Club. Ми підготували особливо багато сюрпризів та яскравих пропозицій до 8 березня!

Детальніше

Наближається найромантичніше свято року. Ми були б раді стати частиною вашого Дня святого Валентина.

Детальніше

Запрошуємо вас разом із Selfish Club провести одне з найдавніших та наповнених віковими традиціями свят — Водохреще.

Детальніше

Молода українська співачка Луна розповіла нам про улюблені місця в Україні і світі, про те, як відновлюється після концертів і свої враження про Selfish Club

Детальніше

Зима, а особливо Новий рік і Різдвяні канікули — це час, коли всі ми повертаємося в дитинство, коли все навколо просякнуто приємною метушнею, великою радістю і родинним теплом.

Детальніше

Ви вже відчуваєте таку довгоочікувану святкову атмосферу? Ми — так, і як ніколи чекаємо Новий рік. Пропонуємо ознайомитися з нашою Новорічною пропозицією.

Детальніше

Жити сьогоднішнім днем, тут і зараз. Любити те, що дарує нам кожна пора. Не чекати на літо з настанням вересня. Не мріяти про травень, а насолоджуватися теперішнім моментом. 

Детальніше

Ми провели з вами яскраве, веселе і насичене літо, яке назавжди залишиться в історії Selfish Club! Після закінчення високого сезону ми переходимо на новий режим роботи.

Детальніше

Найкращий відпочинок — це новий досвід та емоції. Цього року ми відкрили кілька нових локацій, що поєднують культури насолоди життям та оздоровлення з різних країн світу.

Детальніше

Різноманітне дозвілля на природі - це море вражень для дорослих і дітей. Нудьгувати не доведеться!

Перейти

Без сауни справжній відпочинок був би неповним. Вона розслабить ваше тіло і подарує відчуття гармонії з навколишнім світом.

Перейти

Чудова пригода для всієї родини або для мужньої риболовної компанії

Перейти