Універсальний спортивний майданчик з водопроникним і травмобезпечним покриттям, яке зводить до мінімуму ризик травмування

Влаштувати з друзями власний чемпіонат з футболу, зіграти кілька тенісних сетів або освоїти ази баскетболу. На нашому багатофункціональному спортивному майданчику можливо все і навіть більше.

Універсальний майданчик Omnistadium, створений голландською компанією VELOPA, можна використовувати для ігор в мініфутбол, баскетбол, волейбол, теніс і бадмінтон. Спеціальне гумове покриття Playtop, яким укритий майданчик, має чудову амортизацію, що дозволяє безпечно й комфортно займатися всіма ігровими видами спорту. Ми надамо все необхідне обладнання для вашої улюбленої гри, а вам залишиться лише насолоджуватися активним відпочинком на свіжому повітрі й планувати, чим зайнятися після — влаштувати сімейне барбекю або розслабитися в інфініті-басейні?

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club. Designed by Pável Shvaykó