Selfish Сlub — місце, в якому весело та зовсім не нудно навіть найменшим гостям. Для дітей різного віку ми підготували безліч цікавих ігор, екскурсій та квестів. А клубні аніматори подбають про те, щоб ваша дитина завжди була не тільки в безпеці, але й наприкінці дня не могла наговоритися про всі свої враження.

Наші аніматори — це справжні друзі для ваших дітей. Вони не суворі дорослі. Вони ті, хто не просто підтримають улюблену гру вашої дитини, але й на одному дитячому майданчику придумають десятки нових розваг. Вони легко стануть піратами, акулами або шукачами скарбів. А награвшись на майданчику, діти можуть пройти захопливий квест, який також підготували аніматори клубу.

Ще одне місце, від якого завжди в захваті кожна дитина — наша теплиця. Маленькі гості в будь-яку пору своїми очима можуть побачити, як ростуть банани, ананаси, грейпфрути, лимони, манго та інші екзотичні фрукти. Екскурсія теплицею унікальна ще й тим, що після її відвідин ми зробимо для діток фреш або смузі з найсвіжіших фруктів та ягід. 

Чекаємо на вас всією сім’єю в нашому клубі, де батьки будуть спокійні, а діти залишаться з масою вражень!

 

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.