Місце для тих, хто високо цінує приватність

Приватна резиденція

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Приватна резиденція

Приватна резіденція

Місце, яке ми створили спеціально для тих, хто особливо високо цінує приватність. Місце, яке з перших хвилин підкорює своїм масштабом і водночас скрупульозною увагою до деталей. Місце з винятковим рівнем комфорту.

Приватна резиденція — це велика окрема територія, повністю прихована від сторонніх очей, на якій будете перебувати тільки ви та ваші близькі. Ми подбали про те, щоб у гостей був власний під’їзд до резиденції, облаштувавши її особистою парковкою для ваших автомобілів і причалом для катерів. На території резиденції розташовані двоповерховий будинок на воді, простора альтанка і «чайний будиночок».

Тут ваш відпочинок, без перебільшення, перетвориться на справжнє мистецтво. Не виходячи за територію резиденції, ви відчуєте безліч вражень: простора вітальня з каміном просто створена для затишних вечорів, фінська сауна і власний басейн — для максимального розслаблення, а велика професійна кухня дозволить влаштувати захід будь-якого масштабу.

Оренда Приватної резиденції — це можливість провести вихідні з близькими там, де вас ніхто не потурбує, або влаштувати захід, спогади про який залишаться тільки у вас і ваших гостей. Відпочинок у Selfish Club. Коли реальність перевершує будь-які очікування.

Оренда Резиденції (з 16 жовтня по 14 квітня)

 • понеділок-четвер
  3700 €*
 • вихідні та святкові дні**
  4200 €*

Оренда Резиденції

 • понеділок-четвер
  3700 €*
 • вихідні та святкові дні**
  4200 €*
Додатково вноситься депозит — 1000 € за кожну добу проживання.
 
*оплата в гривнях за комерційним курсом в день платежу

**святкові дні 2024 рік 01-06.01, 08.03, 05.05, 28.06, 24.08, 25.12, 31.12

Банна церемонія і масаж

Насолоджуйтеся всіма перевагами Selfish Club, не залишаючи територію Приватної резиденції.

У фінській сауні, що побудована з екологічно чистих матеріалів, наш досвідчений фахівець проведе для вас професійну банну церемонію для повноцінного розслаблення. До церемонії входить прогрів, паріння віниками, занурення в купіль на вулиці, пілінг рукавицею або мочалкою з натурального матеріалу, зволоження тіла або масаж бамбуковими віниками на вибір.

Також до Приватної резиденції ми можемо запросити кваліфікованого фахівця, який зробить ваш улюблений масаж: класичний, розслабляючий, глибоких тканин та різні види spa-масажу. Наші майстри навчалися у кращих у своїй справі й чудово володіють багатьма техніками.

Будьте впевнені, що після всіх процедур на вас очікує стан наповненості, спокою та абсолютного релаксу.
Банна церемонія
2,5 години; 1 спеціаліст; до 4 гостей 400 €
Додатковий спеціаліст
200 €
Масаж
45 / 60 / 90 / 120 хв; 1 гість 120 / 150 / 200 / 250 €

3D тур

Подiбнi кiмнати

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.