Рибна ловля на Дніпрі

World Class Fishing

Сучасна спінінгова риболовля в компанії визнаних майстрів цього захоплюючого виду спорту.

В околицях акваторії водиться щука, судак, окунь, сом і жерех.

Чого не зробиш заради моменту, коли риба починає клювати!

Сучасні снасті

Надаються клубом разом із детальними інструкціями з риболовлі

Всі хижі види риб

Судак, щука, окунь, сом і жерех – «велика п’ятірка» найбільш бажаних об’єктів риболовлі

Професійна техніка

Потужні мотори, сучасні ехолоти, структур-сканери, GPS-навігатори та Motorguide

Справжні трофеї

Далеко не всі байки про великих риб – вигадки. У нас ловляться справжні трофеї!

Майстер-класи

Спеціальні тематичні семінари з новинками індустрії і секретами лову

Риболовля з каяків

Найбільш продумані та сучасні каяки для рибалки - Old Town Predator 13. Повноцінно ловіть рибу навіть стоячи – з максимальним комфортом

Професійні катери з моторами Yamaha, Mercury і Honda потужністю від 70 до 225 к.с.

Buster Magnum

Tracker TARGA™ V-19 COMBO 40TH

Buster XXL

Lund 1800 Pro V IFS

Finval 555

Old Town Predator 13

Buster Magnum

Спортивний і динамічний Magnum має потужні ходові характеристики і високу швидкість, які відмінно поєднуються з розкішним внутрішнім комфортом.

Buster Magnum легко розвиває швидкість, має стійкий хід, який зберігається і на великих швидкостях, надійний навіть в шторм!

У бічних сидіннях і в відсіку під сидінням на кормі достатньо місця для зберігання вантажу. У просторій носової частини є бокове сидіння - довгий відсік для зберігання риболовного спорядження і снастей.

Комфорт управління забезпечують м'які регульовані сидіння та ергономічно розташовані навігаційні прилади, а велике скло надійно захищає від вітру.

При установці потужного мотора зберігається відмінна маневреність, стабільність і бездоганне підпорядкування водієві в будь-яких умовах.

Рифлені алюмінієві поверхні і міцні поручні забезпечують зручну посадку і висадку з катера.

Довжина - 6,9 м

Ширина - 2,4 м

Осадка - 0,4 м

Потужність двигуна - 250 к.с.

Кількість пасажирів - 7 чол. + гід

Запас палива - 150 л

Tracker TARGA™ V-19 COMBO 40TH

Максимальна швидкість і комфорт. Всього три слова, які найбільш точно описують найкращі якості флагмана американського суднобудування - катера Tracker Targa V-18 Combo. І такий катер тепер є в Selfish Club! Двигун MERCURY VERADO 225 к.с. доставить вас до горизонту за лічені хвилини, а сім посадочних місць для пасажирів дозволить відпочити на воді дружній компанії або великій сім'ї. З цього катера зручно рибалити: сучасний ехолот і MotorGuide швидко виставлять вас на «рибну точку», великі аератори дозволять привезти на берег живу рибу, безліч зручних рундуків залишать ваші речі і снасті сухими, а музичний центр створить гарний настрій на весь день.

Довжина - 5,8 м
Ширина - 2,6 м
Осадка - 0,33 м
Потужність - 225 к.с.
Кількість пасажирів - 7 чол.
Запас палива - 178 л

Ціна за світловий день - 7000 грн (оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуги кваліфікованого риболовного гіда = 1500 грн за 6 годин, 300 грн - за кожну наступну годину).

Buster XXL

Ця модель дуже стійка навіть на великій хвилі, її маневреність дозволить впевнено почувати себе в будь-який ситуації. А її розміри дозволять взяти на борт будь-яке спорядження і велику компанію - в ньому комфортно одночасно рибалити чотирьом рибалкам. Судно оснащене потужним мотором Yamaha, ехолотом, датчиком структури дна та іншими найсучаснішими приладами, які допомагають безпечно і результативно рибалити на великій річці.

Довжина - 6.35 м
Ширина - 2.4 м
Осадка - 0,36 м
Потужність двигуна - 150 к.с.
Кількість пасажирів - 3 чол.
Запас палива - 155 л.

Ціна за світловий день - 5900 грн (оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуги кваліфікованого риболовного гіда = 1500 грн за 6 годин, 300 грн - за кожну наступну годину)

Lund 1800 Pro V IFS

Інженери компанії Lund об'єднали досягнення суднобудування з авіа технологіями, а ми додатково тюнінгували цю модель - тепер це справжня рибальська ракета, що розвиває швидкість до 82 км/год! Motor guid, сучасний ехолот Lowrance HDS-12, структур-сканер, 3D модуль і курсовий датчик - це один з найбільш "заряджених" катерів клубу

Довжина - 5.49 м
Ширина - 2.32 м
Осадка - 0.4 м
Потужність двигуна - 225 к.с.
Кількість пасажирів – 4 чол.
Запас палива - 152 л.

Ціна за світловий день - 6200 грн (оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуги кваліфікованого риболовного гіда = 1500 грн за 6 годин, 300 грн - за кожну наступну годину)

Finval 555

У цьому човні враховані всі побажання рибалок-спортсменів стосовно стійкості в статиці і швидкісних характеристик. Він обладнаний двома 110-літровими лайвелами з примусовою аерацією, десятком рундуків і вбудованим кофром для зберігання вудилищ спінінгів в розкладеному стані. За твердженням відомих рибалок-спортсменів - найкращий на даний момент човен українського виробника для спортивного лову хижака на річці.

Довжина - 5.55 м
Ширина - 2.28 м
Осадка - 0.4 м
Потужність двигуна - 150 к.с.
Кількість пасажирів - 3 чол.
Запас палива - 125 л.

Ціна за світловий день - 5500 грн (оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуги кваліфікованого риболовного гіда = 1500 грн за 6 годин, 300 грн - за кожну наступну годину)

Old Town Predator 13

Old Town Predator 13 - найбільш продумані і сучасні каяки для риболовлі. Незважаючи на невисоку популярність рибальських каяків в Україні, вони вже давно підкорили світ, тому що мають ряд переваг - беззвучність ходу по воді, доступність найвіддаленіших місць лову, наявність кріплень для вудилищ, герметичні контейнери, багажні відсіки, маленький і легкий якір, ехолот і навігатор. На наших каяках можна повноцінно рибалити з максимальним комфортом, навіть стоячи! Риболовля з каяка - це здоровий спосіб життя і насолода усамітненням з природою!

Риболовля на Дніпрі
Марка катера Модель катера Виробник мотора Потужність, к.с. Ціна Примітка
Buster Magnum HONDA 250  світловий день / 10000 грн  
Tracker TARGA™ V-19 COMBO 40TH  Mercury XL Verado  225 світловий день / 10000 грн
Lund 1800 Yamaha 225 світловий день / 8500 грн Оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуг гіда: 2500 грн/9 годин, 1500 грн/6 годин, 500 грн - за кожну наступну години.
Buster XXL Yamaha 150 світловий день / 8000 грн
Finval 555 Yamaha 150 світловий день / 7000 грн
Риболовля з каяків Old Town Predator 13   одномісний 1 година / 800 грн Оренда каяка з обладнанням і аксесуарами (рятувальний жилет, весло, якір, тримачі для спінінгів, ехолот / навігатор), а також послуга гіда (в перший раз дуже рекомендуємо скористатися).
двомісний 1 година / 1000 грн
Всі катери надаються в оренду під керуванням професійних гідів клубу. Щоб отримати додаткову консультацію про умови риболовлі – зв'яжіться, будь ласка, з адміністратором, ми вам все розповімо!
Використаний за час риболовлі бензин оплачується додатково.
*Оренда катера можлива тільки з одночасною оплатою послуг риболовного гіда Клубу. Вартість послуг гіда: 2500 грн/9 годин, 1500 грн/6 годин, 500 грн - за кожну наступну годину.
**За наявності прав судноводія і навичок водіння даний катер можна орендувати без супроводу риболовного гіда.
Найменування Вага / час Вартість
Зберігання риби
(2 доби безкоштовно)
1 кг/день 50 грн
Чистка риби 1 кг 50 грн
Вакуумування риби 1 кг 50 грн
Приготування риби кухарями клубу 1 кг 300 грн
Послуги гіда на річці 6 годин 1500 грн
9 годин 2500 грн
кожна наступна година 500 грн
Паливо для катера 1 л 50 грн
Оренда снастей 1 комплект 1000 грн
Улов з Дніпра і Канівського водосховища - відповідно до Правил рибальства в Україні, дотримуючись норм денного улову і нерестовий період з 29.04 по 10.06 2019 року.
На сайті представлені актуальні ціни. Для індивідуальних побажань і пропозицій зв'яжіться, будь ласка, з нами по телефону +38 068 221 12 21
Забронювати

Спробувати страву від шеф-кухаря або самостійно засмажити до хрусткої скоринки щойно спійману рибу? Перерватися на швидкий обід або без поспіху вечеряти, згадуючи минулий день?
Вирішувати вам.

Перейти

Осетер, білуга, стерлядь, щука, короп - трофейна риболовля на наших озерах залишить незабутні враження! 

Перейти

Зима - зовсім не привід сидіти вдома! Проведіть вихідні у нас в клубі, занурившись в світ сучасної зимової риболовлі.

Перейти