Атмосфера абсолютного релаксу

Приватна резиденція з індивідуальним SPA

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Приватна резиденція з індивідуальним SPA

Приватна резиденція з індивідуальним SPA

Відпочинок не терпить метушні. Саме такої філософії ми дотримувалися, коли створювали одну із кращих в країні Приватну резиденцію з індивідуальним спа, тому ви можете не думати про те, як відпочити, обираючи її на ваш вікенд. Ми подбали, щоб переступаючи поріг, ви занурювалися в атмосферу абсолютного релаксу.

Приватна резиденція являє собою велику приватну територію, на якій розташований просторий двоповерховий будинок на воді та багато абсолютно унікальних spa-зон. Ми надаємо можливість як повністю орендувати будинок, обладнаний шістьма номерами, так і забронювати окремі банні церемонії та процедури.

Всередині будинку, на першому поверсі, знаходиться італійський сухий флоатинг, завдяки якому ви поринете в стан невагомості й повного спокою, німецька дров’яна парна екстракласу, хамам, створений із сучасним дизайном та з урахуванням передових технологій, і spa-кабінет, де ви насолодитеся масажем від професіоналів.

На вулиці, серед ялин, розташовані новозеландський чан на дровах з травами для поціновувачів процедур на свіжому повітрі й унікальна лазня «по-сірому», повністю побудована з фінської деревини KELO.

Усі спеціалісти резиденції — це професіонали високого рівня. Кожен, хто буде поруч із вами під час банних процедур чи масажу, отримав професійну освіту. Кожен спеціаліст унікальний у своєму підході та може провести консультування з аюрведи, аутотренінгу, слов’янізму й інших практик для роботи з вашим фізичним тілом, розумом і душею, що допоможуть на повну зануритися в стан рівноваги та спокою.

Крім того, на території комплексу розташована велика альтанка з терасою та професійна кухня. Готуйте самостійно або скористайтеся послугами наших кухарів — ми створили всі умови, щоб ваш відпочинок асоціювався лише з найвищим комфортом.

Якщо ви хочете зробити паузу, вирватися з буднів та уповільнити швидкість, провести вихідні в нашій Приватній резиденції — це найкраще рішення.

Оренда Резиденції (18:00-12:00)

  • пн-чт, пт-нд або святковий день
    3100 €

Оренда Резиденції (14:00-12:00)

  • пн-чт
    3600 €
  • пт-нд або святкові дні
    4000 €

Додатково вноситься депозит — 1000 € за кожну добу проживання.

*оплата в гривнях за комерційним курсом в день платежу

**святкові дні 2024 рік 01-06.01, 08.03, 05.05, 28.06, 24.08, 25.12, 31.12

загальна територія резиденції

Велика альтанка

Будинок на воді

В номері

СПа

Банні церемонії

Ви будете насолоджуватися нескінченним розслабленням в італійському сухому флоатингу, корисними процедурами в німецькій дров'яній парній, повним релаксом в масажному кабінеті, не виходячи з дому, в буквальному сенсі. Також на резіденції розташовані турецький професійний хамам, новозеландський чан з травами на дровах і індивідуальна KELO сауна.

3D тур

Подiбнi кiмнати

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.