Комфорт і затишок

Номер в будинку на воді

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Номер в будинку на воді

Номер в будинку на воді

У нашому клубі немає звичних номерів, в яких був кожен, адже ми любимо дарувати нашим гостям унікальні враження. Всі номери в клубі знаходяться в комфортних двоповерхових будинках, розташованих на воді. Дизайн всередині кожного виконаний в скандинавському стилі, що поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Елегантна простота й затишна лаконічність, натуральні матеріали й пастельні тони — інтер’єр номерів збалансовано поєднує в собі всі ці елементи.

Власний причал, до якого можна підпливти на катері — ще одна особливість усіх будинків. Ви можете відправитися на рибалку або на прогулянку Дніпром прямо з власного номера. А ще, кажуть, що в наших будинках сон особливо міцний, адже усамітнення, природа й комфорт роблять свою справу. Крім того, кожен ваш день буде починатися не тільки з солодкого пробудження після міцного сну, але і з прекрасного краєвиду, що відкривається на клубні канали з кожного номера.

Ми в Selfish Club робимо все, щоб приїжджаючи до нас, ви відчували себе як удома. І це не просто слова. Відпочинок у будинках — це прекрасний варіант для тих, хто цінує зручність і затишок. Вони ідеальні для романтичного вікенду, часу з родиною та усамітнених вихідних.

  • пн-чт
    280 €*
  • пт-нд
    330 €*
  • святкові дні**
    380 €*

*оплата в гривнях за комерційним курсом в день платежу

**святкові дні 2024 рік 01-06.01, 08.03, 05.05, 28.06, 24.08, 25.12, 31.12

3D тур

Подiбнi кiмнати

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.