По-справжньому незвичайне місце

Підводний номер

Діють обмеження на відвідування з тваринами

Підводний номер

Пiдвoдний номер

Запитайте себе: чи доводилося вам коли-небудь з комфортом прокидатися під водою й, ледь відкривши очі, не братися за телефон, а розглядати риб в озері? Тільки отримавши подібний досвід, можна усвідомити, як чудово починати свій день, спостерігаючи за підводним життям. Це медитація в чистому вигляді й абсолютно унікальні враження.

Підводний панорамний номер — це по-справжньому незвичайне місце, яке більше не зустрінеш ніде в Україні. Ви зможете побачити жителів фауни у своєму природному середовищі існування. Абсолютно особливий дворівневий номер розташований в альтанці на Дзеркальному озері. На першому поверсі знаходиться тераса для риболовлі та вітальная з обіднім столом. Але, спустившись сходами, ви опиняєтеся буквально під водою: в спальні обладнано велике скло, через яке можна вільно спостерігати за всіма жителями озера. У Selfish Club ви завжди з комфортом можете насолоджуватися природою у всіх її проявах.

Такий номер ідеальний для вікенду з найближчою людиною або спокійних моментів наодинці з собою. Навіть день, проведений в такому місці, надихає, заряджає і надовго наповнює силами, адже ви будете так близькі до природи, як ніколи до цього.

Оренда підводного номеру (14:00-12:00)

  • пн-чт, пт-нд, святковий день**
    1000 €*

*оплата в гривнях за комерційним курсом в день платежу

**святкові дні 2024 рік 01-06.01, 08.03, 05.05, 28.06, 24.08, 25.12, 31.12

3D тур

Подiбнi кiмнати

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.