Літо, яке ніколи не закінчується. Звучить як мрія. Але ми були б не ми, якби не втілювали будь-які, навіть найсміливіші бажання.

Ботанічний сад Selfish Club.  Природа, натуральність, соковитість. Саме такими словами ми описали б наш прекрасний острівець літа, який розташувався на території клубу.

У молодому саду ви поринете в різноманітний світ досить рідкісних фруктів та ягід, екземпляри яких були відібрані по всьому світу професіоналами в цій галузі.  Крім звичних абрикос, яблук або малини, в саду можна побачити годжі, актинідію, барбарис, ківі та ще безліч інших рослин. У теплиці ж ростуть нетипові для локальних широт фрукти, які зазвичай доставляють в нашу країну з далеких країн.  Це лайми, лимони, кумкват, авокадо, інжир, карамболь, цитрон й інші екзотичні плоди.

А щоб ви не розгубилися в цьому розмаїтті, ми із задоволенням розповімо про всі рослини на найцікавішій екскурсії.  Крім того, прогулянка садом і теплицею — це ще й ароматерапія, і сеанс релаксації, і чудова локація для фото.

І найприємніше ми приберегли наостанок. З усіх ягід і фруктів, які ви можете зібрати як самостійно, так і з нашою допомогою, ми приготуємо корисний фреш, поживний смузі або повноцінний сніданок в зеленому Фреш барі.

Відновлюйте енергію, наповнюйтеся вітамінами й поринайте в маленьке літо, а ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був комфортним!

3D тур

Досліджуйте

Наповнене, насичене, яскраве. Саме таким ми бачимо життя. Досліджувати звичні речі під іншим кутом та завжди пробувати щось нове. Саме так хочеться його прожити. Наповнюйте буденність незабутніми моментами, а ми вам у цьому допоможемо.

Всі права захищені 2021 Selfish Club

Selfish Club працює з четверга до неділі. Час роботи відділу бронювання: пн-ср — 11:00-17:00, чт-нд — 09:00-21:00.